حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Zhuzhou Ruideer Metallurgy Equipment Manufacturing Co.,Ltd 86--16673365810 shirley.xiao@zzrde.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - سفر برجسته ویتنام

سفر برجسته ویتنام

December 16, 2019

توسعه شرکت از سهم هر کارمند جدایی ناپذیر است. با تشکر از همه کارکنان به دلیل رشد متقابل و رشد مشترک. وقتی کار شلوغ است ، تیم سازی را تقویت کرده و اوقات فراغت کارمندان را غنی سازی کنید. تحت برنامه ریزی و ساماندهی بخش پرسنل شرکت رایدر ، کارمندان و خانواده های آنها جمع شدند و در اکتبر سال 2019 تور ساحلی زیبای Nha Trang ، ویتنام آغاز شد.
قدم زدن در ساحل کنار دریا ، هر از گاهی موج هایی روی پاهای شما می وزد و هر از گاهی یک مرغ دریایی رقص زیبای خود را به شما نشان می دهد ، مشرف به آسمان آبی و دریا بی پایان ، می خندد و می خندد. در تمام راه ، احساس هدیه طبیعت. نمای عالی در طول دوره ، آنها تجربه برنامه های تفریحی دریایی و حمام های گل را به اشتراک گذاشتند ، دنیای غنی زیر آب را تماشا کردند ، غذاهای محلی ویتنامی ویتنامی را چشیدند ، مسابقات شنا را برگزار کردند ، مسابقات شنا ، گشت و گذار ، غواصی و غیره را انجام دادند. همه پرواز می کردند و بازی می کردند. تقریبا! زن و مرد خوش تیپ و لباس پوشیده از لباس محلی به یک منظره زیبا تبدیل شدند. در جزیره شب ، آن ساکت و آرام بود ، فقط می توانم صدای امواج را که در برابر صخره ها می زدند ، بشنوم و من از جهان جدا شدم. بعد از شام ، من در یک سالن تعطیل خوابیدم ، و یک نسیم جزئی از دریا در آن دمیدم ، بسیار تمیز و طراوت.
سفر 7 روزه به زودی تمام شد و همه هنوز به فکر آن بودند و حس طولانی ماندن داشتند. در این زیبایی گرفتن عکس برای صرفه جویی در لحظه ضروری است. از طریق این سفر ، درک بهتری از یکدیگر داریم. در عین حال ، ما همچنین از این شرکت به خاطر ارائه یک سفر دلپذیر و فراموش نشدنی برای هر یک از کارمندان خود تشکر می کنیم. یک بار دیگر ، ما با این شرکت همکاری می کنیم تا در آینده درخشان ریدل با یکدیگر پیشرفت کنیم و برای فردای درخشان RUIDEER با هم کار کنیم!