پیام فرستادن
اخبار
خونه > اخبار > Company news about یک شرکت کوچک غول پیکر نیاز به قدرت داخلی دارد
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-0731-22506328-22506328
حالا تماس بگیرید

یک شرکت کوچک غول پیکر نیاز به قدرت داخلی دارد

2021-10-12

Latest company news about یک شرکت کوچک غول پیکر نیاز به قدرت داخلی دارد

اخیراً ، شرکت "غول کوچک" "تخصص و نوآوری" را به یک کلمه کلیدی بزرگ تبدیل کرده است.در کنفرانس ها از تخصص و شرکتهای جدید ویژه نام برده شد و بسیاری از بخشها از توسعه با کیفیت تخصص و SME های جدید ویژه حمایت کردند و توانایی و سطح تخصص خدمات و SME های جدید ویژه را بهبود بخشیدند ... این نشان می دهد که تخصص و توسعه ویژه SMEs جدید منجر به ایجاد خط مشی شده است.شرکت "غول کوچک" به دلیل قدرت تکنولوژیکی قدرتمندی که در پشت آن وجود دارد ، مورد توجه قرار می گیرد ، که نمی توان انرژی آن را دست کم گرفت.

 

برای تبدیل شدن به یک شرکت بزرگ غول پیکر باید "قدرت داخلی" را ترمیم کرد

فقط با مهارت های منحصر به فرد می توانید حق صحبت کنید.شرکتهای "غول پیکر کوچک" در منطقه فناوری پیشرفته ژوژو یا سهم بازار نسبتاً بالایی در زیرمجموعه های خود دارند یا از مزیت بزرگی در تحقیق و توسعه فناوریهای اصلی مرتبط برخوردارند.


در زمینه تولید صنعتی ، کوره پخت به عنوان "کوره کیمیاگری قرص" شناخته می شود.هنگامی که یک کوره پخت خوب محصولات کاربید سیمانی را تصفیه می کند ، می تواند ناخالصی ها را از بین ببرد ، سختی را افزایش داده و صاف و روشن تر شود و محصولات کاربید سیمانی را به یک "دندان صنعتی" واقعی تبدیل کند.


با این حال ، تجهیزات کوره های پخت از مدتها قبل در خارج از کشور ، به ویژه معروف ترین کوره های پخت در آلمان ، در انحصار بوده است.چگونه می توان قلمرو "ساخت چین" را در میان آنها باز کرد ، Zhuzhou Ruideer Metallurgical Equipment Manufacturing Co.، Ltd. (به نام "Ruideer") پس از 10 سال به تدریج به یک شرکت "غول کوچک کوچک" در سطح ملی تبدیل شد. "ترمیم قدرت داخلی"


کوره پخت Ruideer با موفقیت جایگزین همان نوع محصولات وارداتی در بازار شده است و همچنین به ایالات متحده ، ژاپن ، اسپانیا ، اوکراین ، روسیه ، ویتنام و سایر کشورها صادر می شود.مزیت کوره پخت Ruideer این است که تأثیر تعیین کننده ای بر شاخص های مهم مانند تغییر ویژگی و یکنواختی مواد پودری دارد.در سال 2020 ، سهم بازار داخلی کوره پخت اصلی محصول شرکت 8.4، بود و رتبه اول را در چین کسب کرد.

 

حفظ توسعه پایدار و قابلیت های نوآوری

در رقابت صنعتی ، هرچه توانایی نوآوری تکنولوژیکی قوی تر باشد ، شانس برنده شدن بیشتر است.

Ruideer یک بخش تحقیق و توسعه فناوری ایجاد کرده است تا قابلیتهای توسعه پایدار و نوآوری شرکت را حفظ کند.این شرکت مسئول اجرای پروژه های تحقیقاتی و توسعه ای اصلی شرکت ، هماهنگی و سازماندهی توسعه محصول ، توسعه فناوری و جمع آوری اطلاعات فنی است.


(گزیده)

درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب کوره سینک HIP عرضه کننده. حقوق چاپ 2019-2024 sinterhipfurnace.com . تمامی حقوق محفوظ است.